O firmie

STARTIS HMP powstała w 2008 roku, początkowo jako część międzynarodowej grupy transportowej istniejącej od 1945 roku. Wraz z rozwojem poszczególnych sektorów działalności i dynamicznym wzrostem ilości realizowanych przewozów, spółka całkowicie usamodzielniła się tworząc niezależną strukturę.

Dziś pomagamy naszym Klientom w obsłudze przewozów na terenie Polski i całej Europy. Każdego dnia robimy wszystko, by realizacja zleceń przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Stawiamy na JAKOŚĆ, dlatego nieustannie doskonalimy umiejętności kierowców i podwykonawców organizując szkolenia w oparciu o potrzeby rynku.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ doświadczonych spedytorów z wieloletnią praktyką gwarantuje sprawną obsługę całego procesu logistycznego. W naszym zespole jesteśmy wielojęzyczni, co pozwala na szybki i skuteczny kontakt.

JEST DLA NAS ISTOTNE, BY KLIENT CZUŁ SIĘ WYJĄTKOWY. W przypadku stałej obsługi zawsze zapewniamy dedykowanego opiekuna kontraktu, którego zadaniem jest dbałość wysoką jakość jakości serwisu i codzienny kontakt ze zleceniodawcą. Jesteśmy dostępni 24h/dobę!

Staramy się indywidualnie analizować potrzeby naszych zleceniodawców niezależnie od skali złożonego zamówienia. Z uwagą i zaangażowaniem realizujemy zarówno zamówienia kontraktowe jak i pojedyncze.

Czuwamy, by towar powierzony nam do przewozu trafiał zawsze do odbiorcy zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Rygorystycznie kontrolujemy wskaźnik terminowości załadunków oraz rozładunków. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat nigdy nie był on niższy niż 98%.

ZAUFANIE klientów jest naszym priorytetem, dlatego nie zapominamy jak ważne jest, by zapewnić im POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA. Przewożone przez nas towary objęte są wysokim ubezpieczeniem OCP i OCS (kraj i zagranica) na kwotę 700 000€. Posiadamy także wszystkie wymagane prawem certyfikaty i licencje.

Przyznany nam certyfikat jakości ISO 9001:2015 jest naturalną konsekwencją wdrożenia przejrzystego systemu zarządzania, opartego na światowych standardach. Możemy też pochwalić się zdobyciem prestiżowego certyfikatu SQAS (Safety & Quality Assessment System), który stanowi narzędzie służące sprawdzeniu poziomu bezpieczeństwa i jakości przewozowych działań operacyjnych, mających miejsce w obrocie produktami chemicznymi (neutralnymi i niebezpiecznymi), oraz materiałami szczególnego ryzyka.

Kontakt

STARTIS HMP Sp. z o.o.
ul. Bociana 22
31-231 Kraków
tel. 12 420 21 50
fax 12 420 21 55
startishmp@startishmp.com