Aktualności

STYCZEŃ 2023

W dniu 02.01.2023 r. Startis HMP Sp z o.o. Sp.K. przekształciła się w spółkę Startis HMP Sp z o.o.

Startis HMP Sp. z o.o. jest kontynuatorem działalności Startis HMP Sp z o.o. Sp. K. i zachowuje dotychczasowe: NIP, REGON, numery VAT, numery rachunków bankowych oraz wszystkie dane kontaktowe (wliczając adres siedziby).


KWIECIEŃ 2018

Po trzech latach po raz kolejny firma Startis HMP Sp. z o.o. Sp. K. otrzymała certyfikat SQAS(Safety &Quality Assessment System),który stanowi narzędzie służące sprawdzeniu i określeniu działań operacyjnych, mających miejsce w obrocie produktami chemicznymi zarówno neutralnymi , jak i niebezpiecznymi .

Certyfikat zachowuje swoją ważność do 2021 roku.


LUTY 2018

Startis HMP Sp. z o.o.Sp.K. dąży do ciągłego doskonalenia świadczonych usług oraz podnoszenia czynników jakościowych KPI (Key Performance Indicator) inwestując w wykwalifikowany personel oraz szkolenia.

W lutym 2018 roku otrzymaliśmy kolejny certyfikat ISO 9001 :2015 przyznawany przez akredytowana firmę CISQ członka IQNet.

Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.


STYCZEŃ 2018

Firma Startis HMP Sp. z o.o. Sp. K. została wyróżniona przez Puls Biznesu, co jest jednoznacznym potwierdzeniem ,że nadal znajdujemy się w gronie najszybciej rozwijających się spółek , a kierunek działania jaki obrała prowadzi stale do jej rozwoju.

Składamy serdeczne podziękowania naszym Partnerom za wspólnie przepracowane lata, ciągłe doskonalenie się i osiąganie coraz ambitniejszych planów.


STYCZEŃ 2016

Z dumą informujemy, że Startis HMP po raz kolejny znalazł się wśród laureatów rankingu Gazele Biznesu. Oznacza to, że jesteśmy nadal jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za dotychczasową, owocną współpracę.

Zarząd


MARZEC 2015

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie procedurami, w dniu 31.03.2015 przeprowadzony został audyt recertyfikujący SQAS (Savety & Quality Assessment System), w wyniku którego STARTIS HMP otrzymał wysoką ocenę w zakresie dbałości o bezpieczeństwo przewozowe oraz organizacji transportu materiałów szczególnego ryzyka.

Certyfikat zachowuje swoją ważność w okresie 2015-2018.


LUTY 2015

Pragniemy poinformować, że w dniu 07.02.2015 nasza firma kolejny raz poddała się audytowi kontrolnemu z zakresu ISO 9001:2008, co pozwoliło na uaktualnienie posiadanego certyfikatu. Otrzymaliśmy najwyższą ocenę w zakresie obowiązującego systemu zarządzania jakością. Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku będącego efektem codziennej pracy wszystkich Pracowników.

Z całego serca dziękujemy naszym Klientom za wsparcie, a w szczególności za bardzo wysoką ocenę naszych kompetencji zawodowych.


STYCZEŃ 2015

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 28.01.2015 nasza firma uhonorowana została statuetką GAZELI BIZNESU przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w kraju.

Kluczem oceny przedsiębiorstw są wyłącznie ich dane księgowo-finansowe, weryfikowane przez tak renomowane firmy jak Coface, natomiast patronem przedsięwzięcia jest m.in. Puls Biznesu oraz Bank PKO BP.

Ciesząc się z tego miłego wyróżnienia, pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom za codzienną współpracę stanowiącą istotny wkład w budowanie naszego sukcesu.

Zarząd Spółki


MARZEC 2014

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 18.03.2014 nasza firma poddała się audytowi kontrolnemu z zakresu ISO 9001:2008. Jego pozytywny wynik pozwolił na oficjalną aktualizację posiadanego certyfikatu.

Po raz kolejny firma otrzymała najwyższą ocenę w zakresie obowiązującego systemu zarządzania jakością. Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku będącego efektem codziennej pracy całego Zespołu.

Dziękujemy również za wsparcie naszym Klientom, którzy w przeprowadzonych ankietach bardzo wysoko ocenili zarówno kompetencje i dyspozycyjność personelu STARTISH HMP jak i skuteczność prowadzonych przez nas działań logistycznych.


LIPIEC 2013

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 25 LIPCA 2013 FIRMA TIS ALAINE HMP SP Z O.O. WRÓCIŁA DO PIERWOTNEJ NAZWY STARTIS HMP SP Z O.O.

W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ NAZWY POZOSTAŁE DANE FIRMY (NIP, REGON, KRS, ETC.) NIE ULEGAJĄ ZMIANIE.


CZERWIEC 2013

Z uwagi na intensyfikację przewozów w kierunku Europy Wschodniej, Zarząd spółki podjął decyzję o udostępnieniu na potrzeby Klientów magazynu przeładunkowego w Ustrzykach Dolnych. Magazyn oferuje możliwość przeładunku towarów przy pomocy wózków widłowych.


LUTY 2013

Z przyjemnością pragniemy poinformować naszych Klientów i Współpracowników, że decyzją Zarządu, w dniu 21.02.2013 nasza firma poddana została kolejnemu audytowi kontrolnemu z zakresu ISO 9001:2008. Pozytywny wynik audytu pozwolił na oficjalną aktualizację posiadanego certyfikatu.

Firma otrzymała bardzo wysoką ocenę w zakresie obowiązującego systemu zarządzania jakością.


MAJ 2012

Informujemy, że w dniu 09.05.2012, został przyznany nam CERTYFIKAT SQAS (Safety & Quality Assessment System), wydany przez międzynarodową organizację CEFIC (Brussels, Belgium).

Safety & Quality Assessment System to narzędzie służące zbadaniu i określeniu poziomu bezpieczeństwa i jakości działań operacyjnych podejmowanych w obrocie produktami chemicznymi zarówno obojętnymi, jak i niebezpiecznymi podlegającymi ADR, RID, ADN oraz materiałami szczególnego ryzyka HCDG przez podmioty funkcjonujące w łańcuchu logistycznym. Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego grona firm wykazujących szczególną troskę o bezpieczeństwo przewozowe i ekologię.


LUTY 2012

Szanowni Klienci!

Dążąc do zaoferowania Państwu usług o najwyższych standardach, podjęliśmy decyzję o konieczności poddania naszej firmy procesowi certyfikacji ISO 9001:2008. Przyznany nam w dniu 16.02.2012 certyfikat stanowi usankcjonowanie obowiązujących norm i procedur i jest świadectwem wysokiej jakości świadczonych usług. Pragniemy, by nasza firma postrzegana była jako profesjonalna i otwarta na potrzeby Klientów. Budując system jakościowy, chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Zrobimy co w naszej mocy, by nie zawieźć pokładanego w nas zaufania.

Zarząd Spółki


Kontakt

STARTIS HMP Sp. z o.o.
ul. Bociana 22
31-231 Kraków
tel. 12 420 21 50
fax 12 420 21 55
startishmp@startishmp.com